Serbian English German Italian Russian

Pozovite nas: 011 367 1064

ISPITNA TRASA CE-6

 

Legenda: Pravac kretanja trase: A→B→C

B-polukruzno okretanje

Opis ispitne trase CE-6:

-polazak sa poligona S.C. Banjica

-skretanje levo u ul. Crnotravska

-skretanje desno u ul. Borska

-pravac ul. Pere Velimirovica

-skretanje levo u ul. Patrijarha Dimitrija

-skretanje desno u ul. Oslobodioci Rakovice

-polukruzno okretanje kod asfaltne baze

-pravac ul. Oslobodioci Rakovice

-skretanje levo u ul. Patrijarha Dimitrija

-skretanje desno u ul. Vareska

-skretanje levo u ul. Borska

-skretanje desno u ul. Borska

-skretanje levo u ul. Crnotravska

-skretanje desno na poligon S.C. Banjica

Ocekivano vreme kretanja ispitnom trasom nakon poligona iznosi 43 min.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Kursna Lista

ANKETA

Šta Vam je u interesu pri upisu u Auto Školu?

284384
Danas
Ove nedelje
Ovog meseca
Prošlog meseca
UKUPNO
253
1683
5214
8198
284384